fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Coeur Frivole ED Parfum 100 ML

649,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

20 на залиха

  • Coeur Frivole од Linn Young е цветен мирис за жени. Coeur Frivole е лансиран во 2018 година. Горните ноти се портокал и бергамот; средните ноти се јасмин и роза; основните ноти се пачули и ветивер.

Coeur Frivole EDP 100 ML

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Парфемот  Coeur Frivole отвора на весел и свеж начин, со бергамот и портокал. Цветните ноти на јасмин и роза доаѓаат да ја откријат романтичната страна на мирисот. Неговата позадина е интензивна и впечатлива, со пачули и ветивер.

Инспирирано од Chanel Coco Mademoiselle

 

Coeur Frivole ED Parfum 100 ML
Coeur Frivole ED Parfum 100 ML
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights