fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Blue Window Eau De Toilette For Men 100m

649,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

20 на залиха

  • Blue Window 100ml тоалетна вода за мажи, носи мирис на елегантно машка планинска свежина, преку комбинација од нане, морско оревче и агруми во горните ноти, јасмин, кедар, ветивер и ѓумбир во средината и цитрус, пачули и темјан. во основните белешки. Blue Window Men EDT 100ml е спакуван во прекрасно дизајнирано шише со спреј од 100ml и доаѓа во луксузна метална кутија, што го прави идеален подарок за секоја свечена пригода.

Blue Window Eau De Toilette For Men 100ml

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

3.3FL.0Z

Инспирирано од

Chanel Bleu

Земја на потекло Холандија

Blue Window Eau De Toilette For Men 100m
Blue Window Eau De Toilette For Men 100m

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights