fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Acqua Mia Donna Parfum 100ml+Travel Pocket

749,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

20 на залиха

  • Acqua Mia Donna од Omerta е цветен мирис за жени. Acqua Mia Donna е лансиран во 2020 година.
  • Горните ноти се лимон и нане;
  • Средните ноти се јасмин, божур и розова пиперка;
  • основните ноти се француски лабдан(Бел цвет), шеќер и кедар на Вирџинија.

Acqua Mia Donna Parfum 100ml+Travel Pocket

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Eau De Parfum 100 ml + Travel & Pocket EDP 20 ml

3.3FL.0Z-0.6 FL.OZ

Земја на потекло Холандија

Acqua Mia Donna Parfum 100ml+Travel Pocket
Acqua Mia Donna Parfum 100ml+Travel Pocket
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights