fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Маџун Домашен Неготински 0,630 гр

525,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

11 на залиха

🍇ПРИДОБИВКИ ОД МАЏУНОТ:
-научно докажано на прво место како лек за регенерација на црниот дроб, а болните од жолтица и цироза имаат доста полеснотии во лекувањето со маџун
-зајакнување на имунолошкиот систем кај деца, возрасни, постари лица и спортисти
-подобрување на крвната слика
-регулирање зголемено ниво на холестерол
-помага при настинки и инфекции на респираторниот систем
-психички нарушувања
-прекумерна телесна тежина
-запек
-анемија
-болести на кардиоваскуларниот систем

Маџун Домашен Неготински 0,630 гр

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

✅100% природен без додаток на шеќер, адитиви и конзерванси!

Маџун Домашен Неготински 0,630 гр
Маџун Домашен Неготински 0,630 гр

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights