fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Мастика Тајна 1 лит – Захарчев Винарија

870,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

12 на залиха

Вкусот на оваа мастика се карактеризира со уникатен спој на билни и малку слатки вкусови,со изразен ароматичен квалитет како и нагласени ноти на анасон и цимет,кои придонесуваат за еден сложен и специфичен  профил на вкус.

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights