fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Кувет Сок Калинка и Грозје 200 мл

115,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

12 на залиха

Кувет сокот од калинка и грозје во сооднос 52:48 👌 совршено балансиран вкус без додаток на вода, конзерванси вештачки бои и ароми, добиен со ладно цедење од зрната на внимателно одбрани сорти на валандовски калинки и грозје

Кувет Сок Калинка и Грозје 200 мл

Чист 💯% сок од калинка и грозје во сооднос без додаток на вода, конзерванси вештачки бои и ароми.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кувет Сок Калинка и Грозје 200 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кувет Сок Калинка и Грозје 200 мл
Кувет Сок Калинка и Грозје 200 мл

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Наш избор
Маџун Домашен Неготински 0,630 гр
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart