fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Кувет Органски Сок од Калинка 720 мл

379,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

6 на залиха

Кувет огрански сок од калинка – Само една чаша чист сок од калинка има повеќе антиоксиданси отколку што има во една чаша црвено вино, зелен чај, боровинки и малини. Калинката изобилува со витамини К, Ц, фолна киселина, бакар и калиум. Калинката е симбол на здравје, плодност и долговечност. Богата со флавоноиди, полифеноли и моќни антиоксиданси калинката и нејзиниот сок помагаат за заштита од срцеви заболувања и рак. Наздравје!

Кувет Органски Сок од Калинка 720 мл

Без додаток на шеќер и вода

Без конзерванси

Без вештачки бои и ароми

Богат со антиоксиданси

Сертифицирано- Балкан Биосерт Скопје

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кувет Органски Сок од Калинка 720 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кувет Органски Сок од Калинка 720 мл
Кувет Органски Сок од Калинка 720 мл

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Наш избор
Маџун Домашен Неготински 0,630 гр
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart