fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Вранец 0,7 лит + Ризлинг 0,7 сет за подарок

600,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Вранец 0,7 лит + Ризлинг 0,7 сет за подарок
Винарска визба Киево е првата регистрирана семејна мини винарија во Штип. Долгогодишната семејна традиција на производство на грозје и вино ни ја вроди идејата уникатноста на климатските услови на овчеполието, зачинети со плодната почва и вложениот труд, да ги преточиме и запечатиме во шише вино.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Вранец 0,7 лит + Ризлинг 0,7 сет за подарок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вранец 0,7 лит + Ризлинг 0,7 сет за подарок
Вранец 0,7 лит + Ризлинг 0,7 сет за подарок

You may also like…

Најдобра цена
Вранец Суво Вино 0,7 лит Винарија Киево
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights