fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Johnnie Walker Blue Label – King George V 0.7L + кутија

38.000,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 7
Add to compare

Нема на залиха

Category:

Johnnie Walker Blue Label – King George V 0.7L

Состав: алкохолен дестилат од житарици.

Алкохол: 43%.

Зафатнина(во литри): 0.7Л.

Амбалажа: стакло спакувано во кутија.

Произведува: Диаего.

Земја на потекло: Шкотска/Велика Британија.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Johnnie Walker Blue Label – King George V 0.7L + кутија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Johnnie Walker Blue Label – King George V 0.7L + кутија
Johnnie Walker Blue Label – King George V 0.7L + кутија

38.000,00 ден

You may also like…

Out of Stock
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights