fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Виски Премиум Сет- 8 Камења+2 Чаши за Виски

Featured!

2.100,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

9 на залиха

Product total
Options total
Grand total

Сетот содржи

  • 2 чаши за виски
  • 8 гранитни коцки за виски
  • торбичка за складирање на коцките
  • дрвена кутија за чување

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights