fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Чаеви


lipton lemon iced tea 0.33

27,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

lipton Peach Iced tea 0.33

27,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

arizona iced tea half-half lemonade 033 ml

60,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Arizona Green Tea with Ginseng & Honey Tea 033 ml

60,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

ЧАЈ ЛИПА 10/1

39,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

ЧАЈ МАЈЧИНА ДУШИЦА 10/1

37,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Choose a variant

ЧАЈ НАНЕ 10/1

38,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

ЧАЈ ПЛАНИНСКИ 10/1

44,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2021 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.