fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
No image set

ЗАШТИТЕН ВИЗИР ЗА ЛИЦЕ

Во залиха:
190,00 ден

Опис на производот

Заштитен визир со флексибилен преден дел
Цената е со вклучен ДДВ.


ПДФПечатиEmail
Заштитен визир
со флексибилен
преден дел
 
Заштитен визир со флексибилен преден дел цена 210 денари парче.
Лесно прилагодив на глава за деца и возрасни,заштита на лице и очи.
За поголеми количини добијте понуда на тел-070-233-980
или на маил
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Цените се со пресметан ддв од 18%.

Коментари

Нема коментари за овој производ.

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2021 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.