fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Кафе и Млеко


Бадемово млеко Alpro Profesional 1 л

178,00 ден

Бадемово млеко Alpro Profesional 1 л Цената е со вклучен ...

SAECO JOLLY KAFEMAT ZA KAPSULI

7.990,00 ден

GL JOLLY -Компактна машина, полна со чудесни ...

INDESIT-UNO KAFEMAT ZA KAPSULI

5.320,00 ден

Целосно автоматската Индесит УНО е прекрасен кафемат за ...

Kimbo Kafe Uno Espresso Decaffeinato kapsuli 16/1

299,00 ден

Кimbo УНО капсули - безкофеински. Цената е со вклучен ...

Kimbo Kafe Espresso Sublime kapsuli 16/1

299,00 ден

Кimbo УНО капсули - Sublime. Цената е со вклучен ДДВ. ...

Kimbo Kafe Espresso Dolce kapsuli 16/1

299,00 ден

Кimbo УНО капсули - Долче. Цената е со вклучен ДДВ. ...

Kimbo Kafe Espresso Napoli kapsuli 16/1

299,00 ден

KIimbo Espresso Napoli Kapsuli 16 /1 Цената е со вклучен ...

Mleko Barista 1l (пакување 12/1)

53,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2022 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.