fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Martini Rubino, Martini Ambrato

Deal Score+1
Deal Score+1

Инспирирани од оригиналните вкусови, Мартини прави спој на традицијата и модерното и ги создава новите Мартини Рубино и Мартини Амбрато.Мешавина на ароми и билки за вистинските љубители на Мартини Вермут.
Достапен за нарачка на следниот линк
https://bistravoda.mk/product-category/likeri/

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart