fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

MARTINI BIANCO 1 L

Deal Score0
Deal Score0

Подарете со љубов

?
Ништо подобро од сладок вкус на MARTINI со мирис на ванила,цитрус и билки.
Празнична понуда на Martini Bianco од 1 лит. за само 670 ден.
Бесплатна испорака за град Скопје за време на новогодишните и божиќни празници!
Линк за нарачка ➡️ https://bistravoda.mk
Тел 070/233-980 078/263-575

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart