fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Овошни


Baileys Strawberries and Cream 17% 0.7 lit

1.390,00 ден

Baileys Strawberries and Cream 17% 0.7 lit Цената е со ...

MARIE BRIZARD TRIPLE SEC 0.7 L

780,00 ден

MARIE BRIZARD TRIPLE SEC 0.7 L Цената е со вклучен ДДВ.

Le Coq Coctail Mojito Classic 0.33 ml

72,00 ден

Le Coq Coctail Mojito Classic 0.33 ml This world-famous ...

Le Coq Coctail Blue Lagoon 0.33 l

72,00 ден

Le Coq Coctail Blue Lagoon 0.33 l Bright blue alcoholic ...

Le Coq Coctail Cuba Libre 0.33 l

72,00 ден

Le Coq Coctail Cuba Libre 0.33 l This classic cocktail has ...

Le Coq Coctail Margarita 0.33 l

72,00 ден

Le Coq Coctail Margarita 0.33 l The flavour of watermelon ...

Le Coq Coctail Pina Colada 0.33 l

72,00 ден

Le Coq Coctail Pina Colada 0.33 l Pina Colada cocktail ...

Le Coq Coctail Sex On The Beach 0.33 l

72,00 ден

Le Coq Coctail Sex On The Beach 0.33 l Цената е со вклучен ...

Le Coq Cosmopolitan Coctail 0.33 l

72,00 ден

Le Coq Cosmopolitan Coctail 0.33 l Цената е со вклучен ДДВ

LIMONCELLO MEDITERRANEO 0.7L

780,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

MONIN PIRE CRESA 1L

920,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

MONIN PIRE JAGODA 1 L

920,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2022 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.