fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

LIMONCELLO MEDITERRANEO 0.7L

Во залиха:
500,00 ден

Опис на производот

Цената е со вклучен ДДВ


ПДФПечатиEmail

Еден автентичен успех на италијанскиот стил во светот на ликери. Во почетокот имало потреба само од националниот пазар, Limoncello Mediterraneo со текот на времето се здобил со голема благодарност од потрошувачите од целиот свет. Средно Limoncello се добива од инфузија од кора од лимон и строго почитување на традиционалните рецепти типични за Јужна Италија.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
© 2021 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea