fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Кремасти


Baileys Strawberries and Cream 17% 0.7 lit

1.390,00 ден

Baileys Strawberries and Cream 17% 0.7 lit Цената е со ...

Mozart Pemium Dark Chocolate Liquer 1 lit 17%

2.200,00 ден

Mozart Pemium Dark Chocolate Liquer 1 lit 17% Цената е со ...

Mozart Premium Chocolate Cream Liquer 1 lit 17%

2.200,00 ден

Mozart Chocolate Cream Liquer 1 lit 17% Цената е со ...

Sheridan's Coffee Layered Liqueur 0.7 l

1.150,00 ден

Sheridan's Coffee Layered Liqueur 0.7 l Цената е со ...

Baileys Irish Cream 0.7 l

1.295,00 ден

Цената е со вклучен ДДВ

Бистра Вода Дооел Ув-Из Скопје Улица Бутелска бр.21 Скопје
Даночен Број. МК4038017512325
НЛБ Тутунска 210072114810124 | Халк Банка 270072114810131
Лиценца бр.11-1205/2 рег.бр 16609 | Лиценца бр.11-1102/2 рег.бр.19600

© 2022 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea
Ние користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња (cookies) на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.