fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
No image set

ANGOSTURA BITTER 0.2 ML

Во залиха:
990,00 ден

Опис на производот

ANGOSTURA BITTER 0.2 ML


ПДФПечатиEmail

Angostura Bitter се произведува уште од 1824 година по истиот стар рецепт од д-р Сигерт. Традиционалното горчливо е направено во Тринидад и Тобаго од страна на Angostura Limited.

Коментари

Нема коментари за овој производ.
© 2020 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea