fbpx
  • 070 233 980
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Amaro Montenegro 0,75 л

Во залиха:
920,00 ден

Опис на производот

Овој ликер е дел од животниот стил на италијаните.
Тие овој ликер го сметаат како пасаж,спомен,рецепт кој сеуште останува тајна но желбата останува посебна.


ПДФПечатиEmail

Коментари

Нема коментари за овој производ.
© 2020 Бистра Вода. Сите права се задржани. Дизајнирано од Total Idea