fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Ketel One Vodka 0.7 l

Deal Score0
Deal Score0

Вотка од внимателно одбрана пченица во комбинација со современи, но и традиционални техники на дестилирање. Совршениот спој од цитрусни и медови вкусови. Долг и интензивен завршеток со меки тонови.

Линк за нарачка ➡️ https://bit.ly/36cAorZ
Цена 1570 ден

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart