fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Ледено студен Jägermeister

Deal Score0
Deal Score0

Јегермајстер преставува германски дигестив, односно алкохолен пијалак од категоријата на ликери кој се состои од 35% алкохол во кој се содржани 56 видови на растителни билки (треви и чаеви) и преставува главен производ на германската компанија Маст-Јегермајстер.

Пијалакот вклучува состојки од 56 билки, каде што спаѓаат плодови, корења, зачини, вклучувајќи и кора од цитрус, анасон, афионово семе, шафран, ѓумбир и женшен.
Празнична цена Jägermeister 1 лит. 1070 ден.
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart