fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Gordion Amber Oak Cask Aged Brandy 43% 0.7 lit

Deal Score0
Deal Score0

Гордион Амбер е нешто поинакво, нешто ново, нешто оригинално, нешто возбудливо.
Пијалак со врвен и префинет вкус, и кристално чиста килибарна боја.
Уживај во секоја голтка!
#GodrionAmber #возбудливозадоволство
www.bistravoda.mk

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart