fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

GIN PINK GORDONS + TONIC

Deal Score0
Deal Score0

Наполнете голема чаша вино со мраз, измешајте во Гордон Пинк со тоник вода и украсете со парчиња свежи јагоди. Ако тоник не е вашиот избор, обидете се со разладена лимонада.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart