fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

ANTISEPTIC гел за дезинфекција на раце

Deal Score0
Deal Score0

Гел за дезинфекција на раце без употреба на вода и сапун.

Употреба-2 до 3 мл се става на чисти и суви раце, се втриува 30 секунди.

Уништува 99,99% од микроорганизмите.

Шишето содржи 490 милилитри гел што е доволно за 200-250 дезинфекции на рацете.

Мерки за превенција-да се чува амбалажата цврсто затворена.Да се чува подалеку од топлина,искри и запаливи површини.Во случај на контакт со очи внимателно да се измијат.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart