fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

ANGOSTURA BITTER 0.2 L

Deal Score0
Deal Score0

Angostura Bitter се произведува уште од 1824 година по истиот стар рецепт од д-р Сигерт. Традиционалното горчливо е направено во Тринидад и Тобаго од страна на Angostura Limited.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart