fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Чиа Пудинг Праска 200 мл

Deal Score0
Deal Score0

Чиа Пудинг Праска 200 мл
Состојки: пире од праска 40%, бадемово млеко, чиа семе, фруктоза и Витамин Ц. Просечни нутритивни вредности на 100 g:
Енергетска вредност 531 KJ (127 Kcal)
Протеин 6,8 g
Масти од кои заситени 4,43 g 0,71 g
Прехрамбени влакна 5,42 g
Јаглехидрати од кои шеќери 10 g 6 g
Сол 0,09 g
Цената е со вклучен ДДВ.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart