fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Наш избор

Вистинско Црно Пиво! Златен Даб Црно.

Deal Score0
Deal Score0
Вистинско Црно Пиво!
Златен Даб Црно.
Боја- карактер на Златен Даб Црно
Изборот на слад игра огромна улога во бојата на твоето омилено вистинско црно пиво,Златен Даб Црно.Сите нијанси на црното, покрај горчината и вкусот, се дел од индентитетот и карактерот на Златен Даб Црно.Долгото ферментирање на овие состојки е заслужно за единствениот вкус на неговото височество -Златен Даб Црно.
Линк за нарачка – http://bit.ly/3Z8K7cT
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart